Mijn Communities
Help

Update voor gebruikers van Management Informatie - Report Builder: nieuwe URL 14 november 2024

door mvanreek (Bijgewerkt ‎23-12-2024 10:00 door Léon van Berkel VISMA )

De klanten die gebruik maken van de Report Builder (RB) applicatie, willen wij graag informeren over een aanstaande technische wijziging die van invloed zal zijn op de inlog-procedure. 

Vanaf donderdag 14 november 2024 dien je voor RB deze nieuwe URL gebruiken: 

 

https://mireporting.youserve.nl/RSHREASY

 

ter vervanging van:

 

https://publicreporting.youforce.com/RSHREASY

 

Voor deze wijziging zullen op woensdag 13 november 2024 van 17:00 tot 19:00 uur onderhoudswerkzaamheden plaatsvinden voor MI. MI is dan niet te gebruiken.

 

De gevolgen van deze URL-wijziging voor RB zijn hetzelfde als voor een eerdere URL-wijziging, waarvoor we toen deze post hadden gemaakt:

https://community.visma.com/t5/Nieuws-YouServe/Update-voor-gebruikers-van-Management-Informatie-Repo...

 

Kort samengevat: vanaf donderdag 14 november 2024 gebruik je de nieuwe URL in RB voor het ' 'connecten' met de report server:

 

PostCommunity_new_URL.png