atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
(updated by Līga Rudzīte VISMA ‎27-06-2018 13:51 )
Mija Zaļūksne
  • 3 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 1033 Skatījumi

520. versijā atvaļinājuma uzkrājumu aprēķiniem ir veikti uzlabojumi saistībā ar papildatvaļinājumiem par bērniem un par stāžu un novērtējumu.

Pilns atvaļinājuma rezerves fondu funkcionalitātes apraksts pieejams klāt pievienotā pielikumā.

Komentāri
CONTRIBUTOR ***

Labdien.

Radās jautājums Vai jaunos atvaļinājuma rezerves fondus var izmantot ( 510 versija 20 laidiens. ) .Jeb vēl pagaidīt. 

CONTRIBUTOR ***

Labdien.

Radās jautājums Vai jaunos atvaļinājuma rezerves fondus var izmantot ( 510 versija 20 laidiens. ) .Jeb vēl pagaidīt. 

Labdien, @Gunta Germane!

Var sākt izmantot arī 510.versijā, bet 515. un 520.versijās ir veikti daudzi uzlabojumi un jaunas izstrādes (520.v.), lai atvaļinājuma rezerves fondus izmantotu pilnvērtīgi un korekti.

Ieteikums - var sākt lietot 510.versijā ikgadējam atvaļinājumam tiem, kam tiesiskās attiecības ir aktīvas laika posmā, kad jau tiek strādāts ar Horizon, t.i., sistēmā ir fiksētas visas prombūtnes, kas izlieto ikgadējā atvaļinājuma uzkrājumu.

Ja nepieciešams vadīt sākuma atlikumus vai papildatvaļinājumus par bērniem, tad ieteiktu tam uzlikt 520.versiju, kas jau pieejama no jūnija.

Lai izdodas!

CONTRIBUTOR *

Labdien, 

Man jautājums, kad esmu veikusi visas nepieciešamās darbības Janajiem atvaļinājumu rezerves fondiem, tad lai aprēķinātu atvaļinājuma uzkrājumus man jāiet uz: Dokumenti -> Algas -> Aprēķina dokumenti -> Atvaļinājuma rezerves?

Man ir piesaistīti jaunie fondi darbiniekiem.

CONTRIBUTOR *

Labdien, 

Man jautājums, kad esmu veikusi visas nepieciešamās darbības Janajiem atvaļinājumu rezerves fondiem, tad lai aprēķinātu atvaļinājuma uzkrājumus man jāiet uz: Dokumenti -> Algas -> Aprēķina dokumenti -> Atvaļinājuma rezerves?

Man ir piesaistīti jaunie fondi darbiniekiem.