Het heeft voor ons geen meerwaarde. Na 1 jaar ziekte wordt er automatisch 70% uitbetaald, en tot die tijd krijgt men gewoon 100% salaris.
... Meer weergeven
Bedankt voor je reactie. Zoals ik begrijp van jou is dit LC overbodig om getoond te worden bij de vaste LC omdat je dit uit Payroll haalt. Wij zijn vanaf januari 2022 begonnen met Visma en toen stond dit niet bij de vaste LC. Mijn vraag was ook waarom ze dit zichtbaar gemaakt hebben. Ik vind het maar verwarrend.
... Meer weergeven
Het valt ons op dat looncomponent 11010 wordt ingevuld bij de vaste looncomponenten als iemand ziek is (geweest). Wij kunnen ons niet herinneren dat dit van te voren zichtbaar was. Weet iemand of dit gewijzigd is, en waarom dit zichtbaar (gemaakt) is?
... Meer weergeven