User Profile
Erna Boxma-Kremer
8
Posts
1
Kudos
0
Solutions
08-04-2025
13:32
@MdeBeer en @Hillary Amoah,
Inmiddels is (weer) een standaard formulier voor het werkpatroon in de 9999999.
... View more
03-03-2025
14:08
Hoi @FBB Zorgboog ,
Je hebt gelijk dat dit (nog niet) consequent is. Onze ambitie is om in de eerstvolgende roadmap (publicatie begin april) meer duidelijkheid te gaan geven hoe ''de nieuwe vervanging'' en ''Self Service vervanging'' gaan samenwerken.
Dus het wordt zeer zeker consequenter binnenkort, maar voor vandaag kan ik je alleen helpen met de suggestie van vanmorgen.
... View more
22-01-2025
11:12
Hi @Erna Boxma-Kremer ,
Goeie vraag. We vergeten vaak dat de QRC nog worden gebruikt. We denken (en zijn overtuigd) dat de super eenvoudige Youforce instructie video's veel meer passen bij de meeste medewerkers en managers.
Maar natuurlijk helpen we je graag met up-to-date Quick Reference Cards. Een nieuwe versie is toegevoegd met daarin o.a. ook de uitbreiding:
Inzicht eigen re-integratie dossier
Aanvragen & uploaden
Verlof
Hopelijk helpt dit in de verdere uitrol van verlof en alle andere functionaliteiten.
... View more
30-12-2024
16:34
Hoi @Erna Boxma-Kremer ,
De vergoeding voor woonwerk verkeer (zowel bedrag als eventueel maximaal aantal te vergoeden kilometers) leg je vast in Payroll Gemal. Waarschijnlijk vind je de gewenste informatie onder Reisksoten/auto / Algemeen.
Maar vermoedelijk is het maximum van 45 kilomter enkele reis nu ook al ingericht. En is er dus geen direct verband met het in gebruik nemen van ''gewerkte dagen''. Dus mogelijk hoef je helemaal niks extra's in te richten.
Kan je zo verder?
... View more
23-12-2024
08:18
Goedemorgen @Evander van Beek ,
In de dagelijkse praktijk komt het gebruik van dergelijke toevoegingen als e/v, p/v steeds minder voor. Eigenlijk is het paspoort nog een van de weinige plekken waar je dit nog wel altijd ziet voorkomen.
Daarom hebben we bij de introductie van dit proces gekeken naar de meest logische en noodzakelijke rubrieken. De rubriek P00306 hoort daar, net zoals de roepnaam partner, niet langer bij. We gaan dat dus ook niet uitbreiden.
... View more
19-12-2024
20:40
@Tracy Postma voor je laatste vraag aan aan Remco, verwijs ik je graag naar dit idee: Overzicht declaratie voor managers. Op het moment dat je buitenlandse adressen wilt gaan gebruiken, dan wil ik je vragen om even een ticket in te dienen bij ons ServiceCenter onder vermelding van de landen. We gaan op termijn het overzicht van de declaraties voor de beheerder, en de te controleren declaraties aanpassen. Er zijn diverse klanten die het ook fijn vinden als de datum van indiening een plekje krijg, daar ga ik rekening mee houden. Om het overzichtelijk te houden, attendeer ik je graag op deze twee community-onderdelen: 1. Het forum waarbij heel veel klanten elkaar helpen bij vragen. 2. Onze ideeën sectie waar je verzoeken voor verbeteringen kunt aanmaken. Daarmee help je ons om onze modules nóg beter te maken.
... View more
06-12-2022
08:33
@Raymond_de_Rozario Goedemorgen , fijn dat je een melding hebt aangemaakt. Hierin wordt ook je probleem met het niet beschikbaar hebben van Mijn Visma Raet meegenomen.
Vanaf nu bespreken wij jouw probleem verder in je aanvraag.
... View more
Activity Feed for Erna Boxma-Kremer
- Kudoed Overwerk via de app kunnen indienen for Iris van der Male. 10-04-2025 21:01
- Posted Re: Quick Reference Cards - Youforce app on Kennisbank Youforce App. 22-01-2025 10:43
- Posted Re: Handleiding Youforce app & desktop 'Gewerkte dagen' on Kennisbank Youforce App. 30-12-2024 14:37
- Posted Re: Een werk patroon formulier maken of aanpassen (Alleen voor klanten met HR Core Beaufort Online) on Kennisbank Youforce Self Service. 26-11-2024 15:32
- Posted Re: Handleiding Youforce app & desktop 'Vervanging' on Kennisbank Youforce App. 14-06-2024 15:23
- Kudoed Vervanger instellen per instelling for oscarwolbrink. 03-06-2024 15:51
- Posted Re: Zelf besluiten welke persoonsgegevens een medewerker kan wijzigen on Ideeën Youforce App. 11-03-2024 11:55
- Posted Re: Zelf besluiten welke persoonsgegevens een medewerker kan wijzigen on Ideeën Youforce App. 11-03-2024 11:50
- Posted Re: Handleiding Youforce app & desktop 'Declaraties' on Kennisbank Youforce App. 15-12-2023 16:50
- Kudoed Re: Inloggen Mijn Support (4me) via Mijn Visma Raet for Raymond_de_Rozario. 02-12-2022 14:55
- Got a Kudo for Re: Inloggen Mijn Support (4me) via Mijn Visma Raet. 01-12-2022 18:43
- Posted Re: Inloggen Mijn Support (4me) via Mijn Visma Raet on Nieuws Visma Raet. 01-12-2022 16:51
- Kudoed Re: Inloggen Mijn Support (4me) via Mijn Visma Raet for karl Wegner. 01-12-2022 16:50