User Profile
Sander van der Kous
7
Posts
5
Kudos
0
Solutions
19-01-2023
15:35
De informatie in bovenstaand bericht is onvolledig. Het blijkt niet duidelijk uit het bericht dat er ook ten onrechte premies werknemersverzekeringen wordt berekend over de transitievergoeding. Dat lijkt me voor alle klanten relevant. Ik ga ons incident in 4me aanvullen.
... View more
19-01-2023
15:04
@Niek Grupstra Ik wil je verzoeken om zo spoedig mogelijk de met ons incident #31575203 meegezonden loonstaat goed na te rekenen. Op het hoofddienstverband wordt over de transitievergoeding ook premies werknemersverzekeringen berekend. Ik ben het met je eens dat grondig testen van een aanpassing noodzakelijk is, gehaaste spoed is zelden goed. Maar jullie analyse en beschrijving van dit issue is ook niet grondig geweest. Ik hoop dat jullie dat spoedig opnieuw bekijken. Aangezien het hier wel degelijk om een foutieve loonberekening gaat, hoort dit de allerhoogste prioriteit te krijgen. Een correctie in maart vind ik niet passend.
... View more
19-01-2023
14:36
Niet alleen bevat de loonaangifte ten onrechte SV-loon in de inkomstenverhouding voor de transitievergoeding. Er worden ook ten onrechte premies werknemersverzekeringen berekend over de transitievergoeding (lees: loon uit vroegere dienstbetrekking). Dat betekent dat er in voorkomende gevallen te veel werknemersbijdrage WGA-premie wordt ingehouden. Bovendien wordt er te veel aan af te dragen premies werknemersverzekeringen berekend. Het is al niet fraai dat dit niet eerder is opgemerkt in jullie eigen testen van de release 2023-01. Maar dat het tot maart duurt voordat we dit kunnen corrigeren bij de betreffende medewerkers vind ik persoonlijk lastig uit te leggen.
... View more
03-01-2023
11:52
@Niek Grupstra Ik heb niet verzocht om de bruto en netto vergoeding op één uitvoercode te presenteren. Het argument dat de wens om fiscale redenen niet gerealiseerd kan worden snijdt geen hout. Ik vind het persoonlijk spijtig dat er niet gekozen is voor een splitsing in Gemal, terwijl er bij veel klanten wel een behoefte aan is. Bij de gerichte vrijstelling reiskosten (2023: € 0,21 / km) maakt Gemal wel een splitsing in een onbelast en een belast deel.
... View more
28-12-2022
07:17
Dank voor het bericht @Bastiaan Friederichs Ik had liever gezien dat er een oplossing in Gemal was gecreëerd. Niet elke klant gebruikt de Youforce App voor registratie van thuiswerkdagen. Veel klanten gebruiken een Self Service formulier (waaronder wij), sommige een ander tijdschrijfsysteem.
... View more
28-07-2022
09:23
5 Kudos
De CAO Jeugdzorg kent per 1-7-2022 een thuiswerkvergoeding op basis van de actuele Nibud-norm, momenteel € 3,- per dag. De fiscale vrijstelling is echter € 2,- per dag, waardoor er € 1,- per dag niet is vrijgesteld.
Gemal ondersteunt deze afspraak in de CAO helaas niet. Je kunt bij de regeling Vergoeding per eenheid slechts één uitvoercode gebruiken.
Ik verzoek Visma Raet om twee uitvoercodes in te richten bij de regeling Vergoeding per eenheid voor:
het vrijgestelde deel
het niet-vrijgestelde deel (naar keuze belasten bij werknemer, aanmerken als werkkost, of bruteren).
Het komt overigens vaker voor dat er een bedrag per eenheid wordt vergoed, waarbij niet het volledige bedrag is vrijgesteld. De flexibiliteit van Gemal zou enorm toenemen met deze extra optie.
Nu luidt het advies van Visma Raet om een additionele regeling Vergoeding per eenheid in te gaan richten. Dat heeft echter niet onze voorkeur, omdat we dan op twee verschillende invoercodes de thuiswerkdagen moeten gaan registreren.
... View more
See more ideas labeled with:
Activity Feed for Sander van der Kous
- Posted Re: Melding L2208 bij transitievergoeding on Nieuws Youforce Payroll Gemal. 19-01-2023 15:35
- Posted Re: Melding L2208 bij transitievergoeding on Nieuws Youforce Payroll Gemal. 19-01-2023 15:04
- Posted Re: Melding L2208 bij transitievergoeding on Nieuws Youforce Payroll Gemal. 19-01-2023 14:36
- Posted Re: Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken on Ideeën Youforce App. 03-01-2023 11:52
- Posted Re: Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken on Ideeën Youforce App. 28-12-2022 07:17
- Got a Kudo for Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken. 08-09-2022 12:02
- Got a Kudo for Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken. 18-08-2022 12:44
- Got a Kudo for Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken. 08-08-2022 11:12
- Got a Kudo for Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken. 28-07-2022 10:39
- Got a Kudo for Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken. 28-07-2022 09:33
- Posted Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken on Ideeën Youforce App. 28-07-2022 09:23
- Kudoed Vergoedingen per eenheid voor netto-bruto vergoedingen (PRG-I-192) for Anonymous. 28-07-2022 09:04
- Kudoed Afroep Verzamelloonstaat in CSV formaat for MarcelS. 28-07-2022 09:02
- Kudoed Vangnet for Astrid Mulder. 27-07-2022 10:08
- Kudoed Terug te betalen bedrag op de salarisstrook duidelijker aangeven for Froukje Veenje. 12-04-2022 08:57