- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Vergoeding per eenheid - koppeling aan meerdere uitvoercodes mogelijk maken
.gif)
De CAO Jeugdzorg kent per 1-7-2022 een thuiswerkvergoeding op basis van de actuele Nibud-norm, momenteel € 3,- per dag. De fiscale vrijstelling is echter € 2,- per dag, waardoor er € 1,- per dag niet is vrijgesteld.
Gemal ondersteunt deze afspraak in de CAO helaas niet. Je kunt bij de regeling Vergoeding per eenheid slechts één uitvoercode gebruiken.
Ik verzoek Visma Raet om twee uitvoercodes in te richten bij de regeling Vergoeding per eenheid voor:
- het vrijgestelde deel
- het niet-vrijgestelde deel (naar keuze belasten bij werknemer, aanmerken als werkkost, of bruteren).
Het komt overigens vaker voor dat er een bedrag per eenheid wordt vergoed, waarbij niet het volledige bedrag is vrijgesteld. De flexibiliteit van Gemal zou enorm toenemen met deze extra optie.
Nu luidt het advies van Visma Raet om een additionele regeling Vergoeding per eenheid in te gaan richten. Dat heeft echter niet onze voorkeur, omdat we dan op twee verschillende invoercodes de thuiswerkdagen moeten gaan registreren.
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.