User Profile
IngeZie
34
Posts
22
Kudos
0
Solutions
08-04-2025
13:32
@MdeBeer en @Hillary Amoah,
Inmiddels is (weer) een standaard formulier voor het werkpatroon in de 9999999.
... View more
19-03-2025
10:31
@Bastiaan Friederichs ; Kunnen jullie inbouwen dat het een maandelijks rapport kan worden? Mijn collega's willen graag maandelijks een overzicht hebben. Daarnaast mag het half jaarlijkse ook blijven tot de mogelijkheden. Eigenlijk is het mooi dat je zelf de periode kunt kiezen.
... View more
28-01-2025
13:31
Ditzelfde idee is hierna nogmaals gemeld onder: https://community.visma.com/t5/Ideeen-Youforce-App/Deelherstel-anders-registreren/idi-p/703967
Dit was mijn antwoord op dat idee en geldt ook voor deze:
Wij herkennen ons in dit punt. Zoals jullie weten, vragen we regelmatig feedback uit na het uitvoeren van een actie in de App. Ook uit deze feedback is naar voren gekomen dat dit onduidelijk is. Wij zitten momenteel in de design fase van een verbetering hierop. Exacte planning kan ik nog niet afgeven.
... View more
09-12-2024
12:02
Dank je wel voor je reactie, inmiddels heb ik deze oplossing ook ontvangen van de helpdesk.
... View more
18-11-2024
13:02
Hoi @IngeZie ,
Bedankt voor het aanmaken van je idee. Er zijn 'meerdere alternatieven' aanwezig. Welke het beste past bij jouw organisatie ligt er een beetje aan wie de rol heeft om de reisafstand te berekenen. Ik zal ze opsommen.
Optie a) Je koppelt het proces 'adreswijziging' (via app of Mijn Youforce) aan een Self Service workflow. Deze workflow gaat dan bijvoorbeeld naar een status 'behandelen personeelsadministratie'. Op die manier kan de 'personeelsadminsitratie' de reisafstand her-berekenen. In de Handleiding Youforce app & desktop Inloggen, dossier & profiel wordt dit uitgelegd in hoofdstuk 4.4.2. HR self service integratie
Optie a-toekomst) We verwachten in de toekomst zelfs mogelijk te maken om het helemaal te laten werken met alle java-scripts 'GF_DistanceBetweenNLZipCodes & GF_DistanceBetweenForeignAddress'. Zie hier meer informatie. Als dat geregeld is kan je het helemaal automatiseren.
Optie b) Je kunt inderdaad zoals @Björn Sman instellen dat er een notificatie en/of mail notificatie naar de medewerker gaat. Op die manier kan je de medewerker informeren dat de reisafstand nog moet worden aangepast.
In veel gevallen zou optie a de beste oplossing zijn.
... View more
06-11-2024
08:57
Sturen jullie de medewerkers die uitdienst gaan een mail om het onyouforce account aan te maken en welke strekking heeft deze mail. Of informeren jullie de medewerkers uitdienst op een andere manier? Graag hoor ik van jullie. groet, Inge Zieleman
... View more
25-09-2024
15:45
Hallo Frank, Wij hebben meerdere instellingen nu krijgt de ene instelling wel de workflow in de inbox Mijn Yoyuorce maar de ander niet. Email komt wel binnen bij beide, ik zie de workflow van de instelling 2 zeg maar ook staan bij de medewerker. Alleen de medewerker van instelling 2 krijgt ze niet in de inbox. Jij een idee hoe dit komt?
... View more
25-09-2024
14:48
Hoi @Theo Vermeulen - Amarant,
Je hebt gelijk. Je moet deze niet uitzetten. We gaan dit verder onderzoeken.
... View more
20-06-2024
12:13
@IngeZie
Bedankt voor je vraag - ik zie dat je werkzaam bent bij een gemeente en via Visma Raet en gebruik maakt van de HR module Beaufort. Mijn advies is om deze vraag in de community van Visma Raet te stellen via dit artikel
Voor de gebruikers in de zakelijke markt die gebruik maken van HR Core Business is deze vraag ook van belang.
Het advies is om in een dergelijke situatie -gebruik van privé e-mailadres, bijvoorbeeld bij uitdiensttreding- dit altijd te wijzigen in HR Core Business bij het veld zakelijk e-mail adres. Dit veld is namelijk het e-mail adres dat we in Gebruikersbeheer gebruiken en hiermee houdt je HR Core Business en Gebruikersbeheer synchroon. Het kan maximaal 4 uur duren voordat de synchronisatie heeft plaatsgevonden.
De werkwijze van @PaulvanAchteren is ook een goed alternatief maar dan loop je niet meer synchroon met HR Core Business.
... View more
18-01-2024
10:40
@Remco te Ronde bij mij doet ie het ook weer. Ik heb een ticket aangemaakt voor de IKB berekening in de app
... View more
09-01-2024
15:39
3 Kudos
Goedemiddag, Graag zien wij ook de functie toegevoegd in het profiel van de medewerker binnen ziekteverzuim. Wij hebben medewerkers met dubbele dienstverbanden met dezelfde teamleider. Voor de teamleider is het nu niet zichtbaar om welke functie dit gaat en welk verzuimpercentage hij moet doorgeven. Medewerker heeft per functie een andere inschaling, waarbij korting bij ziekte van toepassing is. Graag horen wij of dit mogelijk is en op welke termijn dit ingericht kan worden.
... View more
27-12-2023
11:55
Hallo @IngeZie,
Dit heeft helaas niets te maken met de performance van Mijn Youforce maar waarschijnlijk met de instellingen vanuit jullie organisatie. Ik verwacht dat het service center jullie verder zou kunnen helpen om de juiste aanpassingen te maken.
Zou jij daarvoor een ticket willen aanmaken? Het is dan belangrijk dat je ook even een HAR bestand aanlevert. Hierbij een linkje van ee website met een duidelijke uitleg hoe je dat doet: https://help.webex.com/nl-nl/article/WBX9000028670/Een-HAR-bestand-in-uw-browser-genereren.
Als het Service Center deze ontvangt, kunnen zij jullie verder helpen.
Groeten Lotte
... View more
22-12-2023
08:37
Bij ons duurt het opstarten van Mijn Youforce ook heel lang. Is dit een bekend probleem? En kan er wat aan gedaan worden?
... View more
05-12-2023
12:38
Graag zouden wij willen weten of het ook mogelijk is om een medewerkers met meerdere dienstverbanden ziek te melden via ziekte registeren in de app of in mijn Youforce?
... View more
30-11-2023
14:42
1 Kudo
We hebben besloten een functie te ontwikkelen waarmee je zelf onderdelen van de salaris simulator aan- of uit kunt zetten, waaronder het (betaald) ouderschapsverlof. Er wordt eerst een voorlopig ontwerp gemaakt. Zodra meer informatie bekend is over hoe dit er concreet uit zal zien en wat het levermoment zou kunnen zijn dan wordt dit met jullie gedeeld.
... View more
Activity Feed for IngeZie
- Got a Kudo for pushnotificatie na indienen wijzigen adresgegevens via profiel. 18-03-2025 09:24
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 10-03-2025 13:54
- Kudoed Vervallen van ziekteregistratie in Self Service for Sylvia Schilt. 21-01-2025 16:16
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 19-01-2025 10:21
- Kudoed Mails uit self service naar prive mailadres kunnen sturen for Jeroen Coret ZONL. 06-01-2025 14:42
- Kudoed Deelherstel anders registreren for PaulaPieper. 06-01-2025 08:38
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 18-12-2024 15:58
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 11-12-2024 10:11
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 11-12-2024 07:46
- Got a Kudo for Deel herstelmelding. 11-12-2024 07:38
- Posted Deel herstelmelding on Ideeën Youforce App. 10-12-2024 14:59
- Posted Re: Een werk patroon formulier maken of aanpassen (Alleen voor klanten met HR Core Beaufort Online) on Kennisbank Youforce Self Service. 10-12-2024 11:49
- Posted Storing verzuimtaken? on Forum in Visma.net HRM. 09-12-2024 09:23
- Posted Re: pushnotificatie na indienen wijzigen adresgegevens via profiel on Ideeën Youforce App. 18-11-2024 11:44
- Posted pushnotificatie na indienen wijzigen adresgegevens via profiel on Ideeën Youforce App. 14-11-2024 14:43
- Posted Re: Medewerkers uit dienst hoelang nog toegang tot Mijn Youforce on Forum Youforce Portaal. 06-11-2024 08:57
- Kudoed Onyouforce account aanmaken voor medewerkers uitdienst for Paul Wevers - Ikazia. 15-10-2024 14:55
- Posted Medewerkers uit dienst hoelang nog toegang tot Mijn Youforce on Forum Youforce Portaal. 09-10-2024 10:04
- Kudoed Re: Youforce - Werkgebonden personenmobiliteit (CO2 registratie) for Roel_Harmsen. 09-10-2024 09:57
- Posted Re: Herinnering overgang naar van Ping ID naar Visma Connect on Nieuws Youforce Portaal. 10-09-2024 15:03