atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Biznesa inteliģences risinājumiem!

Šeit vienkopus atradīsiet informāciju par risinājuma lietošanu, produkta jauninājumiem un varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Aicinām reģistrēties bezmaksassemināram par datu analītikas iespējām Horizon klientiem.
2018. gada 5. oktobrī VaršavāMicroStrategy organizē pasākumu, kurā stāstīs par rīka attīsību, klientu pieredzi un būs dažādas darbnīcas.
Tikai daži soļi, lai Peļņas-zaudējuma aprēķins būtu pieejams katram Cloud BI lietotājam uzņēmumā!
Cloud BI lietotāji: Lietotājs datiem var piekļūt ievadot interneta pārlūkā adresihttps://bi.visma.lv/MicroStrategy/servlet/mstrWebun ievadot piešķirto lietotājvārdu un paroli. Specifiski veidoto risinājumu lietotāji: Lietotājs datiem var piekļūt ievadot interneta pārlūkā MicroStrategy risinājuma adresi, ko varat noskaidrot pie sava IT administrators,un ievadot piešķirto lietotājvārdu un paroli.
Lai pieslēgtos sistēmai, atveriet šo saitihttps://visma.force.com un veiciet pielikumā pievienotajā instrukcijā 2. punktā aprakstītās darbības. Pieteikumus varat izveidotarī nosūtot e-pastu uzsupport.microstrategy@visma.com. Uz šo e-pastu nosūtītie pieteikumi automātiski tiks reģistrēti sistēmā.