om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Zijn er meer organisaties bij wie de ingestelde vervanging van MGR's niet werkt?
Bij de ene vervanging werkt het wel en bij een andere niet, in het verleden ook al problemen mee gehad, die vervanging duurde kort waardoor het niet zo'n probleem werd maar nu komt dit wederom voor en gezien de drukte bij de servicedesk ben ik even benieuwd of meer organisaties hier last van hebben. Hoor het graag.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Inmiddels is het probleem boven water, en is het probleem tijdelijk op een andere manier opgelost.
Visma doet nog verder onderzoek naar het probleem.
Dank allemaal voor het meedenken. gr. Marja
Ik haak even aan; wij hadden (hebben) hier ook last van. Niet bij alle maar bij een enkele manager waarvoor vervanging was ingeregeld
@marjavanderkolk Goedemorgen Marja, Op dit moment hebben we geen generieke problemen met de vervanging. Wil je een aanvraag aanmaken met de gegevens van de vervanger, wie vervangt wie. Dan kunnen we sowieso heel specifiek naar jullie probleem kijken.
Alvast dank.
@Ingrid Russchen er staat een call uit 61792053 daarin staat alle informatie. gr. Marja
Hallo @marjavanderkolk ,
Dit hebben wij ook, tenminste als er bij jullie ook de melding komt:
Heb hier gisteren een call voor aangemaakt. Er lastig, daar we een nieuwe medewerker indienst krijgen die maandag begint.
@AngelaHeins wij krijgen geen melding, maar het werkt gewoon niet.... Heel lastig is het inderdaad.
Ik haak even aan want deze week van MGR gehoord dat hij eergisteren nog wel iets kon bij medewerkers van een andere LG en een dag later niet meer. Dit terwijl er vermoedelijk niets aangepast is bij vervanger instellingen. 'Rara hoe kan dat' zou je denken. Het kan zijn dat de LG het verkeerd heeft gezien en daar gaan we morgen op kantoor samen even naar kijken.
De vervanging voor verzuim, declaraties en verlof gaat bij ons nu via de app. Dat lijkt goed te werken en is ook makkelijk in te stellen. Andere zaken moet je instellen via de Self Service. Ik heb nog niet vernomen dat wij daarmee problemen hebben.
Dit klopt bij ons werkt het ook wel voor verlof, verzuim etc. via de app. Echter binnen HRSS werkt het niet voor opgestarte mutaties waarbij de MGR moet goedkeuren, daar blijft de oude MGR die nu vervangen wordt hangen in het systeem.
😉
Dit zou dus wel of ook opgelost moeten worden toch?
Is hier al iets voor aangemaakt?
@Rob99 er staat een call uit maar tot nu toe nog geen oplossing.
is hier al een oplossing voor. Wij hebben er ook last van.
@Jolanda van Ekeris nee er is geen oplossing voor en Visma gaat er niet verder naar zoeken. Het wachten is op de nieuwe centrale vervanging, dat heb ik als antwoord gekregen waar ik uiteraard zeer ontevreden over ben. Maar daar heeft Visma blijkbaar geen boodschap aan. Ik heb dit op het nieuwe portaal gedeeld op het forum en wij zijn als organisatie dus niet de enige die hier hinder van ondervinden.
Vervelend probleem, gelukkig hebben wij dat niet 🙂
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.