om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Nieuwe workflows komen niet direct beschikbaar in de functie "Configuratie links Mijn Youforce".
Bij nieuwe workflows bereik ik de livegang altijd voor tbv een datum in de toekomst. Jammer genoeg komt deze workflow dan niet direct beschikbaar om in te richten voor Mijn Youforce. Nu moet ik op de dag van livegang alsnog dit proces aan een categorie koppelen en heeft de medewerker deze dus eigenlijk een dag te laat beschikbaar.
Datzelfde geldt natuurlijk ook voor flows die (bijvoorbeeld vanwege een herstelactie) per direct beschikbaar moeten zijn. Dat kan ook pas dag later.
Dus graag workflows eerder beschikbaar in Configuratie links Mijn Youforce (of een andere optie die ik nu over het hoofd zie waardoor ik een livegang geheel kan voorbereiden).
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.