Is het mogelijk een overzicht te zien van onze totale credits en op welke dagen er hoeveel credit zijn afgeboekt? Indien dit al bestaat, waar kan ik dit vinden?
Vorig jaar heb ik een overzicht gevraagd aan het planbureau van de opgenomen credits. Een overzicht kreeg ik niet alleen de melding dat er een overschrijding was van het aantal credits. Ik heb toen handmatig (aan de hand van de opgenomen consultantdagen) nageteld hoeveel credits er gebruikt waren. Wij zijn er toen achter gekomen dat er 3 dagen onterecht afgeschreven waren vanuit de creditbundel. Dit heeft heel wat moeite gekost om terug te krijgen ondanks dat ik kon aantonen dat deze onterecht waren afgeboekt. Ik dit besproken met onze csm-er ook ik kreeg de reactie dat er voor de klanten geen overzicht is.
Gevoelsmatig denk ik dat Visma zelf ook geen duidelijk inzicht hierin heeft, hoe kan het anders dat er 3 dagen onterecht afgeboekt zijn en er zelfs volgens Visma een overschrijding was.
Ik wil graag dat deze verzoek toch gehonoreerd wordt. Ongeacht dat je periodiek een overzicht opvraagt, blijkt deze niet 1 op 1 te lopen met hetgeen wat nog kan worden ingezet. De CSM-er heeft volgens mij geen zicht op hetgeen wat al gepland staat. Het is mij niet helemaal duidelijk waarom de klant niet zelf het overzicht erbij kan pakken. Ik vindt het frustrerend om aan het einde van het jaar erachter te komen dat er nog credits zijn die ingezet kunnen/moeten worden. Doe je dit niet dan ben je deze kwijt. Leuke verdienmodel!
We hebben een tegeltje 'Mijn Organisatie', waar alle facturen staan. Hoe mooi zou het zijn om vanuit dit tegeltje ook een overzicht te krijgen mbt ingezette consultant/gebruikte credits.
Wij hebben persoonlijk nog geen gebruik gemaakt van een creditbundel, maar willen het op korte termijn wel aanschaffen. Een overzicht van wat er verbruikt is op enig moment is dan zeker heel fijn.
@MvB Ik denk dat zolang de status op 'alternatief aanwezig' staat, het idee niet opgepakt zal worden ondanks dat dit een tekortkoming is en voor klanten een belangrijk iets is om inzichtelijk te krijgen wat er nog ingezet kan worden en wat waarvoor is ingezet aan credits.
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.