Mede op basis van ervaringen uit Self Service en dit idee van verschillende organisaties hadden we in onze roadmap opgenomen
Delegatie
In sommige organisaties mag een manager ook werk delegeren aan een ondersteunde rol zoals een management assistent. Je kunt dit nu al instellen als je een beheerder bent en straks kan een manager dit ook.
Deze functionaliteit is vanaf heden beschikbaar. Dit betekent dat je als beheerder voortaan kunt kiezen om de volgende functionaliteit te activeren.

Werking op ‘vervanging instellen’
Via Autorisatiebeheer heb je gebruikers (zoals managers maar ook andere rollen) toegang gegeven tot ‘Vervanging en delegatie’ / ‘Vervanging instellen’. Met dat recht kunnen managers (en andere rollen) zowel via Mijn Youforce en de Youforce App een vervanger instellen.
Als je de eerder genoemde functionaliteit activeert wordt de lijst met beschikbare vervangers groter. Immers, iedereen met een rol wordt zichtbaar. Niet alleen collega’s met dezelfde rollen zijn zichtbaar. Onderstaande afbeelding geeft grafisch het verschil weer tussen de reguliere vervanginen het activeren van alle mogelijke vervangers.
Reguliere werking |
Werking na activeren ‘Geen beperking in te selecteren vervangers’ |
|
 |
Meer informatie
Zoals altijd is onze handleiding volledig geüpdatet met aanvullende informatie. Bekijk in onze kennisbank de handleiding voor alle achtergrondinformatie.