Mijn Communities
Help

CAO Informatie YouServe

Sorteren op:
In de release 2026-02 van afgelopen zaterdag is een wijziging doorgevoerd voor de volgende cao's: CAO NR CAO omschrijving   359 Zoetwarenindustrie   1165 Recreatie   1496 Bakkersbedrijf   2451 Dagrecreatie   3855 Zwembaden   Update Sociaal fonds bij De Eendracht In de release van 2026-02 is er een aanpassing uitgerold voor de connectie met De Eendracht. Wanneer de inrichting gedaan is zoals eerder aangegeven, dan zullen er nieuwe aangifte stuurgegevens aangemaakt moeten worden. Actie: Ga onder de gebruikersgroep van de pensioenaangifte naar (Instellingen > Aangifte Stuurgegevens. Klik op de + knop om nieuwe stuurgegevens aan te maken. Kies eerst de onderneming waarvoor deze stuurgegevens aangemaakt moeten worden. In het scherm zijn de volgende velden verplicht om te vullen: Volgnummer aangifte stuurgegevens: (Dit nummer wordt automatisch gevuld) Omschrijving: (geef hier een omschrijving waarin aangegeven is dat het om de Eendracht gaat) Begindatum: 1-1-2026 Instantie: vul hier De Eendracht Naam contactpersoon: vul hier de naam van de contactpersoon in Telefoonnummer contactpersoon: vul hier het telefoonnummer in Wanneer bovenstaande acties zijn uitgevoerd kun je via de servicedesk een verzoek indienen om de aangifte over januari 2026 klaar te laten zetten door ons.  Zie je al een aangifte voor de Eendracht staan over januari? Controleer dan of de aangifte niet leeg is. Is de aangifte leeg? Dan kun je deze herberekenen en zal de aangifte correct gevuld worden met de gegevens van januari 2026. Als de aangifte al correct gevuld is kun je deze verzenden als je de stuurgegevens hebt ingericht.
Volledig artikel weergeven
03-02-2026 11:31
  • 0 Antwoorden
  • 0 kudos
  • 65 Weergaven
Op 30 januari 2026 hebben wij voor de volgende CAO een aanpassing gedaan: CAO NR CAO omschrijving 359 Zoetwarenindustrie   Uit nadere informatie is gebleken dat het loonbegrip voor het pensioengevend loon gewijzigd is voor de pensioenregelingen. Voor bepaling van het pensioengevend loon dient er niet meer uitgegaan te worden van alle bruto looncomponenten, maar van het SV loon. Per 1-1-2026 is de grondslag in de benoemde referentietabel hierop aangepast. Voor de pensioen excedentregeling (regeling 02 en 03) geldt vanaf 2026 één vast percentage. Daarom zijn per 1-1-2026 de percentages per leeftijd verwijderd uit de referentietabel.   Bij een eerstvolgende salarisverwerking zal dit per 1-1-2026 gecorrigeerd worden.
Volledig artikel weergeven
30-01-2026 14:00
  • 0 Antwoorden
  • 0 kudos
  • 114 Weergaven
Vandaag zijn er voor de volgende CAO's aanpassingen gedaan: CAO 21 Beroepsgoederen vervoer: Met ingang van 1-1-2026 zijn nu ook de KNV schalen aangepast.   CAO 125 Groenten- en fruitverwerkende industrie: Per 1-1-2026 zijn de volgende aanpassingen gedaan: Het percentage van de eindejaarsuitkering is per 1-1-2026 aangepast naar 4,5% De minimum vakantietoeslag is per 1-1-2026 aangepast naar 2275,- en per 1-7-2026 naar 2547,24. Hierbij is uitgegaan het nieuwe schaalsalaris van functiegroep III bij 0 functiejaren.   CAO 359 Zoetwarenindustrie: Per 1-4-2026 zijn de salarisschalen aangepast
Volledig artikel weergeven
20-01-2026 11:38
  • 0 Antwoorden
  • 0 kudos
  • 136 Weergaven